sobota, 12 października 2013

spotkanie blogerek w Bydgoszczy 28.09

Autor: Yvaine92 o 23:49
I już po spotkaniu blogerek :( nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam tak wykończona - stopy prawie mi odpadały pod koniec imprezy. Nie cierpię wysokich obcasów -.- no ale cóż, chciało się ładnie wyjść na zdjęciach, to trzeba było trochę pocierpieć.

Spotkanie zorganizowałyśmy w piątkę: ja, Justyna, Magda, Paulina i Agata, w Klubokawiarni 1138. Na samym początku było trochę rozgardiaszu z paczkami, których było multum - ledwo wszystko pomieściłyśmy.Przez to zaczęłyśmy z małą obsuwą, ale na szczęście nie miało to aż tak wielkiego znaczenia.
Spotkanie rozpoczęli przedstawiciele firmy Colway, którzy w bardzo przystępny sposób opowiedzieli nam o kolagenie, na którym ich kosmetyki bazują.
Potem wystąpiły bardzo sympatyczne panie z Sorai

które opowiedziały nam o nowej linii kosmetyków. Było czym się miziać i co wąchać :)
Ostatnią przedstawicielką była pani Elżbieta z Organique. Bardzo się stresowała swym pierwszym wystąpieniem, ale naprawdę, nie było czym - poradziła sobie świetnie ;)

Później był czas na to, co tygryski lubią najbardziej, czyli - prezenty :P było co nosić, oj było!W międzyczasie był czas na pogaduchy, wymiankę kosmetyków, każda z nas opowiedziała o swoim blogu i trochę o sobie. Najbardziej żałuję, że nie było z nami Justyny, która zachorowała dzień przed :( ale odbijemy to sobie kiedyś.
od lewej: Agata, Paulina, p.Ela z Organique, Magda, ja, p.Krystyna i p.Krzysztof z Colway
Ogólnie stwierdzam, że spotkanie bardzo się udało, mimo paru niespodzianek. Było co jeść - dziewczęta się postarały ;)

Przedstawiciele firm, którzy przybyli, byli przemili i ciekawie opowiadali o swoich produktach - ogromnie się cieszę, że zajęli nam czas i dziękuję im za przybycie. Specjalnie podziękowania kieruję też do Blackgalaxy, która jest autorką wszystkich zdjęć.

Oto lista sponsorów:

4 komentarzy:

Unknown pisze...

Ale fajny event ;)

Yvaine92 pisze...

a owszem, udał się nam ;)

Unknown pisze...

Musiało być przyjemnie:) Pochodzę z Bydgoszczy akurat, choć mieszkam daleko od niej teraz;)

pozdrawiam
http://kosmetycznawyspa.blogspot.co.uk/

Unknown pisze...

hej ciekawie tutaj:) może poobserwujemy ? zapraszam do mnie na nowy makijaż ;)

http://fashion-crown.blogspot.com

Publikowanie komentarza

Każdy Twój komentarz jest dla mnie cenny :) masz jakieś wskazówki, sugestie, chcesz podzielić się wiedzą? nie czekaj, pisz :)

 

essentia vita Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review