niedziela, 23 września 2012

olejek Alterra migdały i papaja

Autor: Yvaine92 o 17:49
Olejek do wszystkiego. Używam go do twarzy, ciała, olejowania włosów, OCM, po depilacji, a czasami go zwyczajnie wdycham :) taka aromaterapia, pachnie obłędnie. Opakowanie już stare, kupiłam ostatni egzemplarz w swoim Rossmannie, teraz są już z pompką. Uwielbiam stosować go rano - pobudza mnie do życia oraz sprawia, że mam ochotę go wypić - nigdy do tego nie doszło na szczęście, w szczególnie trudnych chwilach ratuję się czekoladą :) olejek ma kolor żółtawy, szybko się wchłania i tłusty film zostawia tylko wtedy, kiedy naprawdę za dużo go nałożę. Do mojej mieszanej cery nadaje się prawie tak dobrze jak jojoba. Ma certyfikat BDIH, mogą stosować go weganie. Dobrze, że teraz są opakowania z pompką, bo z tego starego ciężko było go wydobyć, no i cała buteleczka robiła się tłusta. Wydajny - na twarz wystarczą 3 krople.


PS. National Anthem by Lana


4 komentarzy:

ann pisze...

Mam wersję z granatem i mango chyba...
ale niestety zapach mi przeszkadza.. :(

Yvaine92 pisze...

tej wersji to jeszcze na oczy nie widziałam, tak samo jak i brzozy z pomarańczą :/ nie mogę ich dostać w bydgoskich rossmannach :(

Anonimowy pisze...

w bydgoszczy wiem, że ostatnio były-jakieś święto czy co? ;) :-)

Unknown pisze...

nie lubię tych olejków

Publikowanie komentarza

Każdy Twój komentarz jest dla mnie cenny :) masz jakieś wskazówki, sugestie, chcesz podzielić się wiedzą? nie czekaj, pisz :)

 

essentia vita Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review