poniedziałek, 10 września 2012

TAG: Versatile Blogger - 7 faktów o mnie

Autor: Yvaine92 o 15:42
Dziś trochę o mnie. Bardzo dziękuję Waniliowej Kokosance za wyróżnienie :)


nominuję: 

zasady: 
 • nominować 15 blogów, które Twoim zdaniem na to zasługują
 • poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów
 • ujawnić 7 faktów o sobie samym
 • podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu
 • pokazać nagrodę The Versatile Blogger u siebie na blogu
7 faktów o mnie:
 1. Kiedyś chciałam zostać lekarzem, jednak 2 temu zrewidowałam swoje poglądy i postanowiłam studiować dietetykę.
 2. Noszę aparat ortodontyczny od ponad 2 lat - miałam koszmarną szczerbę - na szczęście zgryz mi naprawili i niedługo będą mi go ściągać :)
 3. Trzy lata temu skoczyłam na bungee. Byłam całkowicie pewna siebie, dopóki nie stanęłam na krawędzi - wtedy nogi zaczęły trząść mi się jak galareta. Ale dałam radę :D
 4. Jestem czekoladoholiczką, molem książkowym i filmo/serialomaniaczką.
 5. Słucham wszystkich rodzajów muzyki, jednak szczególnie wielbię filmową, rocka i metal (soundtracka z Incepcji mogłabym słuchać godzinami, tak jak i RHCP, Nightwish, Metallicę, Adele, Lanę).
 6. Mimo iż jestem totalnym zmarzluchem, nie lubię siedzieć na słońcu - wolę iść do chłodnego pokoju i przykryć się kocem.
 7. Posiadam jako taki talent artystyczny, miałam nawet wystawę za szczenięcych lat, jednak go zaniedbałam i już nie praktykuję (swego czasu moje zachody słońca robiły furorę).

PS. Na poprawę humoru - fragment świetnej książki, którą teraz czytam: 
Typowe dla większości dworów królewskich w Europie są postaci takie jak np. Fryderyk August III, który - gdy na wystawie zorganizowanej w Dreźnie przez grupę Der Blaue Reiter przedstawiono mu niemieckiego ekspresjonistę Franza Marca - zapytał artystę: "Dlaczego namalował pan niebieskie konie?". Gdy Marc odparł: "Bo tak je widzę, Wasza Królewska Mość", władca westchnął: "Och, mój biedaku! Od dawna cierpi pan na tę przypadłość?".

Inny przykład to cesarz Ferdynand I, który w historii zyskał pobłażliwy przydomek Der Gutmutige (Dobrotliwy). Kiedy pewnego razu upolował orła, zerkał na trofeum rozczarowany i zdezorientowany, ptak miał bowiem tylko jedną głowę, a nie dwie jak w rodowym herbie Habsburgów. Bez względu na to, jak długo będziemy szperać w odnośnej literaturze, znajdziemy tylko jedną w miarę sensowną wypowiedź Ferdynanda "Dobrotliwego": "Jestem cesarzem i mam chęć na knedle!".

5 komentarzy:

Ziemolina pisze...

Dziekuje bardzo kochana! Na prawde mi milo:)

Yvaine92 pisze...

Ależ nie ma za co :) masz jednego z najlepszych blogów w sieci!

Anonimowy pisze...

AAAA, dziękuję Ci za nominację po pierwsze dlatego, że dzięki niej dowiedziałam się o tym blogu. Jest wspaniały, absolutnie się tu odnalazłam i już dodałam do zakładek- a musisz wiedzieć, że ciężko mnie blogowo zadowolić i nie śledzę wielu z nich ;) Po drugie jestem w szoku, że tyle produktów z mojego polecenia testowałaś i ba, przypadły Ci do gustu. Bardzo, bardzo się cieszę :P I po trzecie dziękuję, że mnie zauważyłaś w gąszczu jutjubowo-blogowym. Bardzo, bardzo mi miło. Pozdrawiam serdecznie i uważaj, będę tu zaglądać ^^

Lili - kreatywnie i inspirująco z nutą natury! pisze...

Dziękuję ślicznie za wyróżnienie!!! Zapomniałam wcześniej napisać... W każdym razie doceniam przeogromnie i pozdrawiam ciepło!!

Sonja pisze...

uwielbiam Nightiwsha :)

Publikowanie komentarza

Każdy Twój komentarz jest dla mnie cenny :) masz jakieś wskazówki, sugestie, chcesz podzielić się wiedzą? nie czekaj, pisz :)

 

essentia vita Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review